Okul Trendi ne yapıyor?

Eğitimde, okul kıyafetlerinin son derece önemli bir motivasyon unsuru olduğunun artık herkes farkında. Kendinizi düşünün, üzerinizde sevdiğiniz bir kıyafet olduğunda güne daha büyük bir motivasyonla başladığınız bir gerçek. Sevdiğiniz kıyafetleri daha sık giymek istersiniz. En hareketli çağlarını yaşayan öğrenciler için her gün aynı sıkıcı okul kıyafetlerini giymek motivasyonlarını olumsuz yönde etkileyecek bir etmen. Buradan yola çıkarak, eğitim kurumlarına pozitif geri dönüşüne emin olduğumuz, kullanıcısının günlük hayatta da giyebileceği, rahat hareket imkanı sunan özgün tasarımlı kıyafetler ve özgün aksesuarlar üretiyoruz. Türkiye’nin önde gelen bir çok okulunun yanı sıra üniversitelere de kreasyonlar hazırlıyoruz. Okul Trendi olarak yılların deneyimine ve kabiliyeti yüksek bir üretim alt yapısına sahibiz. Tasarım konusunda kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren tasarım departmanımız, eğitim kurumları için özgün koleksiyonlar hazırlıyor, gelişmiş teknoloji ile donatılan üretim alt yapımız ise bu tasarımları hayata geçiriyor. Böylelikle eğitim kurumlarına tek bir noktadan, hem kaliteli hem de profesyonel çözüm sunmuş oluyoruz.
Tarz ve Rahat Okul Kıyafetleri

Gençlerin ruhuna hitap eden, günün trendine uygun koleksiyonlar tasarlıyoruz

Eğitim kurumları giyimlerinde standardı yakalamak ve belirli bir düzene oturtmak istiyorlar. Çünkü öğrencilerin üzerindeki formalardan, sırtlarındaki çantaya kadar okulun tarzını belirleyen kıyafet ve aksesuarların kalitesi, aynı zamanda o eğitim kurumunun prestijini yansıtıyor. Okul Trendi olarak bu noktada eğitim kurumlarının yardımına koşuyoruz. Tasarım yaparken, gömlek, pantolon, ceket gibi klasik giyim kalıplarının dışına çıkıyor, öğrencilerin okulda rahat hareket edebilecekleri, hareket kabiliyetlerini arttıran, günün trendine uygun ve de ön önemlisi gençlerin ruhuna hitap eden dayanıklı alternatifler üretiyoruz.

Gündoğdu Koleji - Koleksiyonlar - Okul Kıyafetleri

Okullara özel konsept çalışmalar

Taraftar mağazalarında görmeye alıştığımız atkı, bere, kupa bardak, anahtarlık, termos, bardak altı, saat, şapka ve daha birçok aksesuarı okulunuza özel bir koleksiyonda hayal edin; işte biz o hayali gerçeğe çeviriyoruz. Hatta bunu bir mağaza konseptine çevirerek öğrenci, veli ya da mezunlarınıza sunmanıza da yardımcı oluyoruz. Okulunuza özel tasarlayacağımız aksesuarlarla sadece dikkatleri üzerinize toplamakla kalmayacak, aradan yıllar geçse de okul yıllarınızı tebessümle hatırlayacaksınız.

Hacettepe Üniversitesi - Koleksiyonlar - Okul Kıyafetleri

Sadece okullar değil, TÜRKİYE’NİN en seçkin üniversiteleri de OKUL TRENDİ’nde

Türkiye’nin önde gelen birçok okulunun yanı sıra en seçkin üniversitelerine de çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Akdeniz, Hacettepe, İstanbul, Yıldız Teknik, Karadeniz Teknik, 19 Mayıs ve adını sayamadığımız daha birçok üniversitede maksimum memnuniyet hedefiyle hizmet veriyoruz. Üniversiteler ve okullardan isimlerini ve logolarını alıyor, onları en iyi şekilde temsil edebilecek tasarımlar hazırlayıp, birbirinden şık ürünler ortaya çıkarıyoruz.

Hayallerimizin peşinden koştuk

Dilediğinizi düşler, düşlediğinizi amaçlar, amaçladığınızı yaratırsınız sonunda.

Bu bilinçle yola çıktık…

2003

Hızla büyümeye devam ettik.

Tasarladığımız ve ürettiğimiz ürünleri sunmanın, okul forması klişesini ortadan kaldırarak eğitime destek olmanın haklı gururunu yaşadık.

2004

Klişeleri ortadan kaldırdık

Türkiye genelinde 50’ye yakın okula ulaştık.

Tasarımlarımızda sadece okul-mezuniyet kıyafetleri ve aksesuarları ile sınırlı kalmadık.

Eğitim gibi spora da olan özel ilgimiz spor kulüplerinin ilgisini çekti. Taraftarlarımızın isteklerini göz önünde bulundurularak spor kulüplerine tasarımlar yaptık,

2014

Okullardan sonra üniversitelerin de tercihi olduk

Başta İstanbul, Hacettepe, Akdeniz, Yıldız Teknik ve 9 Eylül Üniversitesi olmak üzere

Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ile çalışmaya başladık.

2015