Okul Trendi markasıyla sektöre canlılık veren 2005 yılından bu yana başta t-shirt olmak üzere birbirinden özel ve farklı giyim ve aksesuar ürünlerinin tasarım, üretim ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştiriyor.

Eğitimde kıyafetin çok önemli bir etken olduğu gerçeğini artık herkes kabul ediyor, biz de burada devreye giriyoruz ve öğrencilerin kendilerini daha rahat, daha motive hissetmeleri için gece gündüz demeden okullarımıza özel giyim ürünleri ve aksesuarlar üretiyoruz.

T-shirt tasarım ve üretim ekibimiz, en kaliteli kumaşları, en güzel desenlerle bir araya getirmek için gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında sektörün önde gelen firmalarıyla işbirliği içerisinde çalışıyor.

Tecrübe, bilgi birikimi, profesyonellik ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen şirketimizin, okulunuz için de vazgeçilmez ürünler ortaya koyacağından şüpheniz olmasın.

Baskılı Tekstil Ürünleri
Baskılı Çantalar
Baskılı Aksesuarlar

Gömlek, pantolon, ceket gibi klasik giyim kalıplarının dışında, hareket kabiliyetini arttıran, dayanıklı ve rahat alternatifler sunuyoruz, bunu yaparken de gençlerin ruhuna hitap etmeyi asla ihmal etmiyoruz. Giyim tarzının, okulda ve eğitimde motivasyon için ne kadar önemli bir araç olabileceğini gayet iyi biliyoruz.

Okulunuz için de t-shirt ve sweatshirt çeşitleri başta olmak üzere eşofman altı, şort, etek, hırka, mont, çanta, cüzdan, atkı, kupa bardak ve anahtarlık gibi ürünlerle adeta okulunuza özel bir moda koleksiyonu oluşturabiliriz, hatta bunu bir mağaza konseptine çevirip satış ve satış sonrası hizmet konusunda da destek olabiliriz. Bu çalışmalarımızı sosyal medya ve basın aracılığıyla onbinlerce kişiye ulaştırıp tanıtımınıza da ekstra bir katkı sağlayabiliriz. İşbirliğimiz, sizin için de bizim için de bir güç birliği olacak ve emin olun okulunuza değer katacaktır.