Forbes Dergisi Mayıs 2016 sayısı “Özel Okullar” ekinde Okul Trendini anlattı. 

Pozitif enerjiyi tasarımlarına yansıtıyor

Yurt içinde ve yurt dışında birçok firma ile bağlantısı olan “Okul Trendi” sunduğu hizmetlerle sektöre yön vermeye devam ediyor. Kaliteli ihracatı ve mağazacılık deneyimiyle okullara yeni bir soluk getiren “Okul Trendi” genç, dinamik, disiplinli ve tecrübeli ekibiyle en haliteli kumaşlardan harikalar yaratıyor. Çoğu insanın önlükler ve formalarla özdeşleştirdiği okul kıyafetleri, Z kuşağının talepleri ve yaşam tarzları doğrultusunda özgün ve farklı bir tarzda yeniden yorumlanıyor. Öte yandan, eğitim urumlarının marka haline gelmesine de önemli bir katkı sağlanmış oluyor.

2014 yılında ilk ve orta öğrenim okulları için çalışmalar yapmaya başlayan “Okul Trendi”, oluşturduğu konseptlerin başarısı sayesinde üniversite öğrencilerinin ve hatta mezunlarının da ilgisini çekti. Firma, birçok üniversite içinde giyimden aksesuara birçok ürün imal eder duruma geldi.

“Okul Trendi” Hacettepe Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Yıldık Teknik Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi Çanakkale Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi ve Kırıkkale Üniversitesi için ürünler tasarlayıp üretiyor. Bu ürünler üniversitelerde açılan mağazalarda satışa sunuluyor.