Okul formalarına getirdiği yeni nesil tarz ile “Çığır Açan” ve bir anda dikkat çeken Okul Trendi, yoğun talep sonucunda kısa zamanda Türkiye markası oldu.

Öğrenciler için rahat, modern ve şık tasarımlı formalar üreten Okul Trendi, özel okullardan sonra Üniversitelerinde vazgeçilmezi arasına girdi. Okul Trendi, forma dışında birçok aksesuarı da üretim sürecine dâhil ederek okulların marka değerine katkı sağlıyor.

OKULLARDAN SONRA ÜNİVERSİTELERİNDE DİKKATİNİ ÇEKTİ
Türkiye’nin birçok özel okulunda öğrenciler “Okul Trendi” profesyonel ekibinin hazırladığı birbirinden değişik tarzdaki rahat ve modern formaları giyiyor.
Üniversitelerin de gözünden kaçmayan Okul Trendi Türkiye’nin köklü birçok üniversitesinde açılan storelerde ürünlerini  öğrenciler ile buluşturuyor. Buralarda ise üniversitenin adını taşıyan kupalar, maskotlar, anahtarlıklar, özel tişörtler ve değişik ürünler yer alıyor.

OKUL FORMASI İÇİN DÜNYA MODASINI NEDEN TAKİP EDİYORSUNUZ?

Sektörde ilk olan Okul Trendi’nin yaratıcılarından Tunahan Kıvırcık, “Okul forması için dünya modasını neden takip ediyorsunuz. Ne alaka?” şeklindeki sorumuzu “Sonuçta okul formalarının da bir hazırlanış hikâyesi var. Tasarımcılarımız sürekli yeni çeşitler üretmek için çalışırken bizlerde dünya modasını takip ederek yılın moda renklerini, kullanılan kumaş ve düğmeden tüm aksesuarların o yıl ne çeşit olacağını öğreniyoruz. Öğrencilerden oluşan genç kuşak çok akıllı ve bizim kreasyonlarımızda modayı yakından takip ettiğimizi hemen anlıyorlar. Kaliteli bir ürün yapmak için hem kaliteden taviz vermeyecek hem de tekstil sektöründe olduğunuz için modayı takip etmeyi es geçmeyeceksiniz. Dünyanın tüm ülkelerindeki tekstil fuarlarını kaçırmamaya çalışıyoruz”  yanıtını verdi.