Okul kıyafetlerinde sunduğu hizmet yelpazesini her geçen gün çeşitlendiren Okul Trendi, üniversite öğrencilerinin de tercih ettiği tasarımlara imza atıyor.

Okul kıyafetlerinin öğrencilerin okullarıyla kurdukları bağlarda güçlü bir misyon üstlendiğine dikkat çeken Okul Trendi, birçoğumuzun önlükler, formalar ile özdeşleştirdiğimiz okul kıyafetlerinin günümüzde Z kuşağının talepleri ve yaşam tarzları doğrultusunda hiç olmadığı kadar özgün farklı ve rahat bir tarzda tekrar yorumlanmasıyla eğitim kurumlarının da markalaşma sürecine önemli bir katkı sağladığını vurguluyor.

Okul Trendi, sundukları tasarımlarla, üretim kalitesine verdikleri önemle, satış ve satış sonrası verdikleri tüm hizmetlerle okul kıyafeti sektöründe aranan bir marka haline dönüştüklerini belirtiyor.

ÜNİVERSİTELİ GENÇLER DE İSTİYOR

2014 yılında ilk ve ortaöğretim okulları için çalışmalar yapmaya başlayan Okul Trendi’nin oluşturduğu konseptlerin üniversite öğrencileri ve mezunlarının beğenisini kazanması sonucu, sundukları ürünleri çeşitlendiren Okul Trendi,

Üniversiteler de açtıkları mağazalarda giyimden aksesuara birçok ürünü sergilemeye başladı. Bu güne kadar Hacettepe Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi Çanakkale Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi ve Kırıkkale Üniversitesi için ürünler tasarlayıp üretimini gerçekleştiren Okul Trendi, çok yakında Eskişehir Osmangazi Üniversitelerinde de ürünlerini öğrencilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

POZİTİF ENERJİYİ TASARIMLARA YANSITIYOR

Öğrencilerin ne istediğini bilen genç, dinamik, tecrübeli tasarım ve üretim ekibiyle özgün, yenilikçi tasarımları, yüksek kalitesi ile çalışmakta olduğu okul ve kurumların marka algılarını güçlendirmeyi de sağlıyor.

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok firma ile bağlantısı olan Okul Trendi sunduğu hizmetlerle sektöre yön vermeye devam ediyor. “2016 – 1017 eğitim ve Öğrenim yılı için çok büyük talep alıyoruz aslında bu ilgi işimizi ne kadar iyi yaptığımızın bir göstergesi olarak görüyoruz.

Bizi tercih eden veya tercih etmeyi düşünen kurumlara en iyi tasarım, ürün ve hizmeti sunmak için kendimizi sürekli yeniliyor yatırımlar yapıyoruz.” diyen Okul Trendi yeni eğitim öğretim yılında amaçlarının kalite ve müşteri memnuniyetinden sapmadan daha çok okula ve öğrenciye erişebilmek olduğunu ifade ediyor.