“Serbest kıyafet” uygulamasında, okullar için komple çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz önerilerde hem gençlerimizi, hem velilerimizi, hem de okul yönetiminin memnuniyetini ön planda tutmaya gayret ediyoruz.

Başta öğrenciler ve velilerden aldığımız fikirleri, tecrübelerimizle birleştirerek okul yönetimleriyle istişare ediyoruz. Ana hatlarını belirlediğimiz koleksiyon için ortaya çıkan doneleri tasarım ekibimize ulaştırıyoruz ve ilk hazırlıklar başlıyor.

Tasarım ekibimizin ortaya çıkardığı taslakları en kısa zamanda okula ileterek fikirlerini alıyoruz, bu sırada okul yönetimi de beden ölçülerinin belirtildiği adet listesini oluşturmaya başlıyor.

Tasarımlar onaylandıktan ve ürün adetleri belirlendikten sonra sözleşmeler imzalanıyor ve iş üretime kalıyor. En kaliteli kumaşlar, en iyi baskı yöntemleri ve en şık ambalajlarla koleksiyonunuzu size ulaştırıyoruz.

Seçilen kumaş, baskı rengi, baskı boyutu, dikim şekli, kullanılacak aksesuarlar ve en önemlisi ürün adedi fiyatı belirlemede önemli rol oynayan etkenlerdir. Fiyat teklifinin en cazip şekilde hazırlanacağından ve en uygun ödeme koşullarının sunulacağından kuşkunuz olmasın.

Hazırlanan ürünler, zedelenmemesi için en özel şekilde ambalajlanarak kutulanır ve kargo ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun en güvenli ve en indirimli şekilde size ulaştırılır.

Tüm ürünler, kullanma talimatlarına uygun şekilde hareket edildiği müddetçe şirketimizin garantisi kapsamındadır. Üretimden kaynaklanan hatalar en kısa zamanda giderilir.