Okulların Trendini Belirleyen Okul Trendi Geleneksel Eğitim Sempozyumu’nda

Eskiden okul kıyafeti denildiğinde akıllara gelen sıkıcı, tekdüze ve resmi kıyafetler gelirdi. Şimdilerde ise okul kıyafetlerinde daha rahat, kaliteli ve öğrencilerin ihtiyaçlarına yanıt veren tasarımlar aranmaktadır. Mevsimlere uygun, kaliteli, terletmeyen, yıkama esnasında rengi bozulmayan ve modayı yakalayan tasarımlar yapan Okul Trendi, bu özellikleri sayesinde okullar, veliler ve öğrenciler için tercih noktası olmaya devam etmektedir. 

Bu yıl 17.si düzenlenen Geleneksel Eğitim Sempozyumu’nda da yer alacak olan Okul Trendi; 30 Ocak – 2 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya Kaya Palazzo Otel’de gerçekleştirilecek sempozyumda eğitim dünyasının önde gelen kurumlarını standında ağırlamaya hazırlanmaktadır.  

Eğitim dünyasının bir araya geldiği ve eğitime dair seminerlerin de düzenlendiği sempozyuma tasarımları ve kaliteli ürünleriyle geçen yıl damgasını vuran Okul Trendi, bu yıl da adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Antalya Kaya Palazzo Otel’de gerçekleşecek sempozyumda kendi üretimi olan ürünleri sergileyecek olan Okul Trendi, okul kıyafeti tasarım ve üretiminde lider marka olarak yer alacak. 

Okul Trendi kurulduğu günden bu yana; günümüz gençlerinin zevklerine uygun, onları sıkmayan kıyafetler üretmektedir. Zamanının çoğunu okulda geçiren öğrencilerin gün boyu üzerlerinde taşıdıkları kıyafetlerin rahat ve modaya uygun bir şekilde tasarlanmış olması, bugün okulların da saygınlığını doğrudan etkileyen bir faktördür. Öğrencinin üzerindeki formadan, sırtındaki çantaya kadar okulun tarzını belirleyen tüm unsurların kalitesi, aynı zamanda o eğitim kurumunun prestijini de yansıtmaktadır. Okul kıyafetleri ve aksesuarları ne kadar kaliteli ve şık bir tasarıma sahipse, kurum da o kadar kaliteli algılanmaktadır. 

Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumları için ihtiyaçları olan çözümleri üreten Okul Trendi, okullardaki modayı belirlemektedir. Okul kıyafetlerini tasarlarken klasik ve sıkıcı giyim kalıplarının dışına çıkan, öğrencilerin kabiliyetini arttıran, günün trendlerine uygun ve de en önemlisi gençlerin ruhuna hitap eden dayanıklı alternatifler üreten Okul Trendi, bugün okul kıyafeti ve okul aksesuarları denildiğinde akla gelen ilk isim olmayı başarmaktadır. 

Okul Trendi günden güne artan deneyimi ile öğrencilerin ihtiyaçlarına yanıt veren tasarımlara imza atmaktadır. Her tasarımda özgünlük, kalite ve kullanıcı memnuniyetini gözeten Okul Trendi, bu sayede portföyünü de günden güne geliştirmektedir.  

Yıllardır Türkiye’nin önde gelen pek çok eğitim kurumuna özel tasarım koleksiyon hazırlayan ve okul giyiminde sektörün öncüsü olan Okul Trendi, bu sene de eğitim dünyasında trendleri belirleyen marka oldu. Yenilikçi yaklaşımlarıyla 2018-2019 eğitim öğretim döneminin trendini belirlemeye hazırlanan Okul Trendi, Türkiye’nin önde gelen birçok okulunun yanı sıra, Akdeniz, Hacettepe, İstanbul, Özyeğin, Yıldız Teknik, Karadeniz Teknik gibi pek çok üniversiteye de hizmet vermektedir.  

Son Moda Okul Kıyafetleri