Hız kesmeden markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen Okul Trendi kendini yenilemeye devam ediyor. Kurumlar arasında popülerliğini artıran Okul Trendi, Türkiye’nin en tanınmış okul kıyafeti üreticisi olarak ilk sıralara tırmanıyor.

Okul Trendi sadece özel okullara değil, Türkiye’nin en iyi ve seçkin üniversitelerine de ürün üretiyor ve satışlarını yapıyor. Hacettepe Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, 9 Eylül Üniversitesi ve adını sayamadığımız birçok kurum ile iş birliği içerisindedirler.

“TASARIM İŞİMİZİN BİR PARÇASI”

Yaptığımız tasarımlarla ortaya çıkan her şey, okulun da popülerliğini “farkındalık enerjisi” ile ortaya çıkarmakta, öğrenciye de yaşam enerjisi depolayabilmektedir.

Genç, dinamik, yenilikçi ve trendleri yakından takip eden tasarım ekibimiz, yaptıkları işlerle de her zaman unutulmayacak, algısı kolay, olumlu duyguları ortaya çıkaran ve dikkat çeken çalışmalar yapıyor. Logo ve amblemler kurumların kimliğini yansıtan en önemli görsel öğeleridir. Her alanda kurumu temsil edecek görselin yapımı kurumların memnuniyeti ve akılda kalmasını hedefleyen bir düşünce yapıları var.

Birbirinden farklı tasarımlar, üretilen kaliteli ürünlerle birleştiği zaman, markanın değeri ortaya çıkıyor. Firmanın tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden biri de budur.

Gerek yurtiçinde gerek yurt dışında katıldığı seminerle, fuarlarla adını ve kalitesini herkese duyurmayı hedefliyor.

Bu sezon en az 50 kuruma hizmet veren Okul Trendi, kendileriyle  çalışmak isteyen kurumların  tasarım ve üretim planlaması konusunda erken davranması gerektiğini, çünkü kendileriyle çalışmak isteyen çok fazla kurum olduğunu bu yüzden okul kıyafetini baştan aşağı yenilemeye karar veren yöneticilerimizden vakit kaybetmemelerini rica ederek  gecikmemeleri gerektiğini hatırlattı.